yuliyangol  15.12.2015 23:08:37
Музыка: Валерий Меладзе
Меткиесе

Скучає ...

Знаєш, а вона все ще скучає по тобі! Хоч давно не любить і змусила себе змиритись з дивним почуттям гумору долі. Але їй часто хочеться дізнатись про твої справи, взнати чим ти займаєшся просто в цю мить.
Ви давно не ті – між нею сьогодні і нею тоді – прірва. Та й ти, вона казала, одружився. У тебе сім`я, скоро буде малий, і кар`єра пішла в гору.
А вона? – у неї змінився світогляд, коло інтересів.
А решта? – вона так само несмілива, наївна і сліпо вірить у кохання, як в книжках, хоч і завзято заперечує його існування. У неї так само нічого не виходить ні в роботі, ні в особистому. Вона так наполегливо весь цей час намагалась зробити неможливе, стрибнути вище голови, щоб ти дізнався про її успіхи і міг нею пишатися.
Але … вище голови не стрибнеш! Вона спробувала – вдарилась головою о стелю і впала на підлогу… Боляче? – Так, звичайно! Але минуле перестало пекти, а з ним і спогади, слова, вчинки, мрії! Між вами прірва! А вона, дурна, вчора подзвонила і ридаючи відкрила душу, що скучила за тобою!
Ні, вона давно про тебе припинила думать! Але чомусь згадала! Просто – на дворі мороз, вона змерзла і пекуче схотіла зігрітись! Так, є чай, ковдра, коньяк, кілька номерів в телефоні … Але вони не ти! Зігрітись вона могла тільки з тобою, навіть тоді, коли почала цілувати твій холод.
Скучила! – Розказувала, як нещодавно ви зустрілись в супермаркеті! – «Привет» - «Привет». «Пока» - «Пока». – Все! Наче і не було нічого! Наче і не зустрілись! Навіть спогади ностальгії не мучили. Вони просто давно перетворились на пустоту! Але у вчорашній грудневий вечір, коли на дворі мороз і свище вітер вона плакала! Її сльози – пам`ять про тебе! Твої очі, руки, долоні, голос, тепло.
Ви сталі дорослі. Вона вже не та. Ти вже не той.
Не ображайся, але я вірю, у неї все наладиться! І колись вона скаже долі – «Дякую, рідна, що сталось, як сталось!». Але вчора їй було холодно. Вчора вона скучала і прагнула зігрітись. Вчора вона прагнула  неможливе.
Вона скучила! - Вона звичайна баба, яка прагне щастя. Яка хоче для когось пекти чізкейки, варити варення і знати, що її чекає з роботи рідна душа. Яка хоче займатись ні сексом, а коханням. Вона вже доросла і хоче скуповуватись в дитячих магазинах.
Я впевнена, у неї все владнається! – Дуже скоро! Їй треба лише почекати і не втратити віри. Розібрати завали на роботі. Завершити незавершені справи до кінця місяця і зустріти новий рік. І не з п`яними компаніями. А з найріднішими людьми. Адже з ким зустрінеш – з тим і проведеш! Як загадаєш – так і збудеться новорічне диво! Треба лише правильно загадати!
Ти пам`ятай - ні, вона, не перестане! Вона давно вже перестала згадувати тебе! Просто вчора вона змерзла. Вчора згадала. Вчора скучала і прагнула неможливого! Вона сказала, що завжди знала, - у  тебе все вийде! Ти завжди був молодець! Я знаю - у неї скоро все наладиться теж …
15 грудня 2015 р.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендував цей запис

Ты далеко, я по тебе скучаю, я от тебя письма не получаю!!!

  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Добре, що спогади гріють - це те тепло, яке завжди з тобою... У тебе є ти - ВИ справитесь!)

  • (0/0)
Рекомендував цей запис
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Сочувствую)

  • (0/0)
Скука полезная штука -для размышления
  • (0/0)
Рекомендував цей запис
  • (0/0)

Главные цитаты Владимира Путина с ежегодной пресс-конференции

http://aspid.hiblogger.net/2044302.html

  • (0/0)
дякую всім !!!
  • (0/0)
.

  • (0/0)
СКУЧАЕМ И ДОЛГО ??
  • (0/0)
Часы-кот

Мои Фото

Мои фотоальбомыМетки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
         
1

Мой RSSМой RSS


ОБОЗ.ua